סחלב היהלום

סחלב היהלום

במשפחת הלודיסיה סחלב היהלום, אשר מאופיין בעלים כהים ומיוחדים ובפריחה לבנה מנצנצת. מדובר בסחלב נדיר ומיוחד שאפשר לראות בארץ רק בפארק אוטופיה.

ללמוד בתוך הטבע

ללמוד בתוך הטבע

פארק אוטופיה מעניק לילדים, לנוער ולתלמידי בתי הספר את ההזדמנות לראות, להפנים, לדעת ולהתרשם מהחשיבות הגדולה של יער הגשם במרקם האקולוגי העדין בעולם בו אנו חיים והתאמתו למחזור ולחיסכון במים.

סחלב וניל

סחלב וניל

הווניל מוכר לנו מהמאפים והמתוקים השונים, אך הידעתם מהו הוניל? מאיזה צמח מופק תמצית וניל? כנסו ולמדו!

מיחזור מים

מיחזור מים בפארק אוטופיה

באוטופיה אנו משתמשים במים בדרך היעילה והחסכונית ביותר! אנו אוגרים מי גשמים כדי להתגבר על מחסור המים בארץ וכדי להשיג מים באיכות מעולה, שתענה על דרישות הצמחייה.

הכלאות סחלבים

הכלאות סחלבים

הידעתם שמרבית מהסחלבים הקיימים היום הם למעשה הכלאות של סחלבים אשר נוצרו על ידי האדם? בכדי לגרום לנו להתאהב כל פעם מחדש בסוג צבעוני אטרקטיבי ומסקרן או בכדי להתאים את הסחלבים לתנאי גידול שונים, מעבדות סחלבים עובדות קשה על ייצור הכלאות בין מיני סחלבים, ובכך יוצרות לנו דגמי סחלבים מיוחדים חדשים.

סחלבים שאפשר לגדל בגינה

סחלבים שאפשר לגדל בגינה

ישנם סוגי סחלבים אשר מתאימים לגידול בגינה, ואפילו לגידול בגינה ישראלית! סחלב הסימבידיום נחשב לסחלב פופולארי מאוד לגידול בגינה ומתאים לגידול גם בגינות ישראליות. קראו את הטיפים שלנו להצלחת גידול הסימבידיום בגינה!

סחלבים ריחניים

סחלבים ריחניים

סחלבים יכולים להיות גדולים, יפים, גבוהים, צבעוניים ואפילו - ריחניים. לריח הסחלבים משמעויות רבות אשר נגרמות מגורמים סביבתיים וגנטיים שונים. אך לא לכל הסחלבים יש ריח, מדוע? כנסו ולמדו.

גידול סחלבים

איך מגדלים סחלבים בבית?

תהליך גידול הסחלבים בבית אינו מסובך כפי שנדמה. למעשה אם נקפיד על השקיה קבועה ומיקום נכון, נוכל להצליח עד מאוד ולקבל סחלב מאושר למשך שנים רבות.

סחלב העכביש - ברסיה

סחלב הברסיה שהתחפש לעכביש

סחלב הברסיה פועל בצורה מתוחכמת באמצעות תחפושת של עכביש! הוא עושה זאת בשביל להוליך שולל צרעות כדי שיטילו בו ביצים ויובילו למעשה לתהליך האבקה.