פארק אוטופיה פתוח גם בימים גשומים ומזמין משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף, הכניסה חינם עבור ילדים מתחת לגיל 12 במשפחה* חובה להזמין באתר. עם ישראל חי! ביחד ננצח!

פעילויות לילדים בחורף בפארק אוטופיה

אנו בפארק אוטופיה מציעים פעילויות לילדים בחורף אשר כוללים סיור מרתק בסביבה בוטנית עשירה ומקורה והנאה ממגוון אטרקציות.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפש פעילויות לילדים בחורף? יער גשם טרופי מקורה, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד - כל אלה ביום כיף לילדים בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

פעילויות לילדים בחורף בפארק אוטופיה

פעילויות לילדים בחורף הן תמיד אתגר במדינת ישראל, אמנם החורף אינו קשה במיוחד בארצנו אך לכן גם אין לנו פעילויות חורף קלאסיות כמו שניתן לחוות למשל באירופה שם יש שלג, סקי וכדומה. כמובן שיש מגוון אדיר של פעילויות ואטרקציות מיוחדות לחורף, או כאלו שפשוט ניתן ליהנות מהן בצורה מלאה גם בחורף, החכמה היא לאתר את אלו שמספקות לילדים חוויה איכותית, עם ערך מוסף וכזו שניתן גם לקשרה לחורף באופן מובהק. פארק אוטופיה מאפשר הנאה ייחודית במשך כל השנה, בימי החורף הקרירים, האפרוריים והגשומים אנו מציעים פעילויות לילדים בחורף כגון סיורים מרתקים בסביבה בוטנית עשירה ומגוונת, טיול מהנה ומרהיב כשמסביב טיפות הגשם ומזג האוויר הקר רק מוסיפים לחוויה ועוד שפע אפשרויות ויתרונות.

ימי כיף חורפיים וקסומים

החורף הזה יכול להיות עמוס בכיף וחוויות לכם ולילדיכם, לא רק בגלל הקרירות הזו שמגיעה אחרי קיץ מהביל וההישארות הנעימה בבית מדי פעם כל המשפחה יחדיו אלא גם כי פארק אוטופיה מהווה פיתרון אידיאלי מבחינת פעילויות לילדים בחורף ועריכת ימי כיף בלתי נשכחים באווירה חורפית יוצאת מהכלל. אצלנו בפארק הסחלבים והגן הבוטני הייחודי ניתן לשלב בצורה מקיפה בין טיול חורפי בטבע לבין הנוחות שבמקום סגור, מרובה אטרקציות מקורות ומקומות מהממים להסתתר בהם מהגשם אך עדיין ליהנות מהחוויה. פעילויות לילדים בחורף בפארק אוטופיה לא מחייבות את ההורים והילדים להירטב בגשם, לסבול מהקור בימים של שיא החורף וכן הלאה, למרות שהפארק שלנו פתוח בחלקו ומוקדש לטבע, הוא מספק סביבה מבוקרת ומיוחדת במינה שבה ממש מרגישים בעולם נפרד מכל מה שמתרחש מחוץ לגדרות הפארק.

הפארק מציע אפשרויות מגוונות וייחודיות רבות עבור ימי כיף לילדים או לכל המשפחה, פעילויות לילדים בחורף שמהן גם ההורים יכולים ליהנות באופן מלא ומשותף והתאמה לילדים מכל הגילאים והסגנונות. האווירה בעת שיטוט חורפי מודרך ועמוס צבעים, פרטים, מראות ואטרקציות בשטחי הפארק היא פשוט קסומה ובחורף המקום כולו לובש מראה שונה ומספק הנאה שונה מאשר בימי הקיץ והאביב.

פעילויות לילדים בחורף – חורף ביער הטרופי

מרכיב משמעותי מהאטרקציות של פארק אוטופיה הוא סביבה מרהיבה של יער טרופי אמיתי ואוסף אדיר של צמחים ופרחים המגיעים מאקלים טרופי, אנו באוטופיה מתמחים בגידול וטיפול זנים מיוחדים במינם בנוף הישראלי. כך שמבחינת הפעלות לילדים בחורף יש לכם אפשרות מרתקת לצפות בחורף ביער טרופי מורכב ועשיר, על פניו במדינות הטרופיות אין ממש חורף, אך אנשי הצוות שלנו מצליחים בכל זאת לשמר את עושר הפרחים והצמחים גם בקור, ברוח ובגשם ובכך מתקבלת אווירה פשוט מדהימה, משהו שאי אפשר לשחזר אפילו בטבע.

החורף בטבע הוא זמן של עצירה והאטה בצמיחה, התכנסות פנימה של הטבע ובעלי החיים ומעבר למהלך חיים רגוע יותר מאשר בקיץ החם והתזזיתי או באביב שאז מגיע שיא הפריחה והצמיחה. פעילויות לילדים בחורף בפארק אוטופיה כוללות רבות מהאטרקציות הרגילות של הקיץ אלא שהכל מתנהל באווירה חורפית ומרתק לראות את הצמחים, בעלי החיים, בריכות המים וכן הלאה מסתגלים לחורף וממשיכים לשגשג למרותו.

הצעות לפעילויות חורף בפארק אוטופיה

משפחות עם ילדים יכולות לעבור סיור מודרך מרתק ביער גשם, עם גשם אמיתי וחי מסביב, הפארק כולל בעלי חיים רבים, מפלי ובריכות מים, גן צמחים טורפים, מבוכי השיחים שופעים ירוק ומהנה מאוד להתרוצץ בהם בימי החורף הרטובים והקרירים. פעילויות לילדים בחורף הן חוויה מיוחדת במינה ומאוד שונה מאשר בקיץ או באביב, אוטופיה מציעים בילוי מיוחד וכזה שמומלץ מאוד לכלול בתכנית לחורף הקרוב.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל