פארק אוטופיה פתוח גם בימים גשומים ומזמין משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף, הכניסה חינם עבור ילדים מתחת לגיל 12 במשפחה* חובה להזמין באתר. עם ישראל חי! ביחד ננצח!

פינות חי בפארק אוטופיה

פארק אוטופיה הינו גן בוטני - טרופי אשר מציע לכם סיור ובילוי בסביבה המשלבת בין טבע קסום לבין פינות חי. ילדים, הורים וקשישים יכולים ליהנות משלל האטרקציות ומבעלי החיים הרבים.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפש פינת חי? בעלי חיים, יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים ועוד - כל אלה ביום טיול מהנה בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

האטרקציה הכי מהנה בארץ פותחת את שעריה ומזמינה אתכם, משפחות עם ילדים, קבוצות, כיתות וכמובן זוגות ובודדים למקום הכי אמיתי שיש בישראל!

רק אצלנו בפארק אוטופיה פינת חי מורכבת ומושתתת על ערכי חינוך ואהבה לטבע תוך יצירת קשת והילה של צמחיה, אטרקציות, ידע, חינוך, משחקים, כיף והרבה מאוד אהבה.

פארק אוטופיה

פארק אוטופיה הוא פארק אטרקציות וטבע הממוקם בלב ליבו של השרון, בקיבוץ בחן. הפארק מארח מדי יום אלפי מבקרים מהארץ ומחו"ל שבאו במיוחד אלינו כדי ליהנות ולצפות באוסף הסחלבים הגדול ביותר במזרח התיכון ואחד מהמדוברים בכל רחבי הגלובוס. לצד היופי הזה תוכלו ליהנות בפינות חי עם בעלי חיים ובעלי כנף, בפינות ליטוף, במבוכים טבעיים, לראות את מאגר מיחזור המים, ליהנות מאוסף התוכים המרהיב שלנו ובקיצור להפוך את היום שלכם להכי מתוק וירוק שיש.

פינת חי בנוסח פארק אוטופיה

פינת חי של פארק אוטופיה אינה דומה לשום פינת חי אחרת. כבר בפסיעות הראשונות שלכם לכיוון הפארק תוכלו לראות את ההבדל הקטן שהפך אותנו לאחת מהאטרקציות המועדפות ביותר על הישראלים. הרעיון שלנו בפינת חי הוא להביא ערך מוסף – לצד הליטוף וההנאה לתת למבקרים שלנו, גדולים וקטנים כאחד, את ההזדמנות לראות איך הדברים עובדים בטבע. לתת להם חומר חינוכי המבוסס על יחסי הגומלין המיוחדים שלנו כבני אדם עם בעלי החיים המסתובבים להם פה בנינו. ביקור בפינת חי מבית פארק אוטופיה יחשוף אתכם לתוכן האיכותי ביותר והכל כמובן בהנאה אמיתית, בעניין ובכיף.

פינות חי

פינת חי של פארק אוטופיה מארחת אצלה כבשים, איילים נקודתיים ועיזים. לצידם של אלו תוכלו לראות פינות חי שהפכו לביתם היפה ביותר בארץ של בעלי הכנף למיניהם: תוכים, טווסים, פסיונים, יונים ומה לא. כל התענוג הזה משלב ערכים ירוקים תוך העברת החומרים בשמחה ובהנאה אמיתית – כזו המדברת אל הילד, כזו שיכולה לקחת אותו לעולם אחר, ירוק ויפה יותר. בתוך כך לצד פינות חי שונות תוכלו ליהנות משלל שלם של אטרקציות שונות כאשר רובן ככולן נמצאות ממש כאן באתר. לצידן יש לנו מסעדה כפרית נהדרת ותפריטי ילדים כאשר התרבות הקולינרית משלבת טעמים וריחות עם התוצרת הנהדרת של האדמה שלנו. פארק אוטופיה מציע לכם מתחמים שונים המתאימים לקבוצות לילדים עם ביקור בפינת חי, במבוכים ירוקים, במאגר מיחזור מים וכמובן בצפייה באוסף הסחלבים שלנו.

פארק אוטופיה הוקם בשנת 2006 ומאז ועד היום מהווה את אחת האטרקציות המועדפות ביותר בישראל. מאז השקתו של הפארק ישראל נכנסה למפה הבינלאומית בכל הנוגע לפארקים ולטבע. התפיסה האקולוגית שלנו מורגשת בכל פינה קטנה שבפארק והביקור מעניק לאורחים חוויה שאין שני לה.

בתוך כך פארק אוטופיה הפך לאופציה הראשונה בארץ של חברות וארגונים מהמגזר העסקי. אנו פועלים מול מוסדות ציבוריים, בתי ספר, חברות וקיבוצים שונים ומעניקים לכל אורח חוויה מושלמת של טבע אמיתי.

בעלי החיים בפארק אוטופיה

תוכים

פארק אוטופיה פורס בפניכם עולם שלם של תוכים צבעוניים מסוגים שונים הגדלים ברחבי יער הגשם והגן הבוטני. התוכים שלנו החליטו על ביתם היפה ביותר במזרח התיכון וכעת הם מצפים לביקורכם. למידע נוסף

טווסים

בואו למסע מרתק ביער גשם טרופי לחוויה ייחודית בה תפגשו את אחד העופות המהודרים בעולם – הטווס ותראו מקרוב את המאמצים הרבים שהוא משקיע בחיזור אחר בת זוגתו.

פסיונים

בפארק אוטופיה תפגשו את הפסיונים, העופות השונים בצורתם ובאופן התנהגותם.

עיזים

בפארק אוטופיה תפגשו את העז, אחד מבעלי החיים המתורבתים העתיקים שגדלו במשקו של האדם - העז.

כבשי ברבריס

כבשי ברבריס

כבשי ברבריס הגדלים בגן הבוטאני הפתוח שלנו.

איילים נקודים (במבי)

איילים נקודים אשר חיים במתחם ענק משלהם בגן הבוטאני הפתוח שלנו. האייל הנקוד שקיבל את שמו בשל שבע שורות של כתמים לבנים שנמצאים על גופו.

תרנגולות קרב

תרנגולות קרב אשר חיים במתחם העופות בלב יער הגשם. תרנגולות הקרב מנהלים את קרבותיהם באוויר – הם מנתרים ותוקפים אחד את השני באמצעות הרגליים והציפורניים שלהם.

תרנגולות נוי

תרנגולות נוי מסוגים שונים אשר חיים במתחם העופות בלב יער הגשם.

הודו
תרנגול הודו בפינת חי בפארק אוטופיה
חיות ותרנגול הודו

תרנגולות הודו

תנרגולות ההודו גדלים במספר מתחמים שונים בפארק שלנו.

יונים

יונים מסוגים שונים אשר חיים במתחם העופות בלב יער הגשם. בואו לפגוש את היונה, אשר מסמלת בתרבויות רבות את השלום.

ברווזים

אצלנו בפארק תפגשו את הברווזים, אשר גודלו על ידי האדם מזה אלפי שנים.

יענים

אצלנו בפארק תפגשו את העוף הגדול ביותר שחי כיום על פני כדור הארץ – העין. היען מוכר גם כ"בת יענה" והוא גם המהיר ביותר מבין כל בעלי החיים ההולכים על שתיים.

אמו בפינת חי
אמו בכפר החיות בפארק אוטופיה
אמו משחק בפינת חי

אמו

בכפר החיות שלנו תפגשו את האמו - מיוחד ממשפחת היענים, השני בגודלו אחרי היען.

פנינה
פנינים בפינת החי בפארק אוטופיה
פנינה

פנינה

הפנינים אוהבים לחיות יחד בקבוצות, וכך הם גם תוקפים את אויביהם - ביחד. הם נחשבים לעופות כשרים ויש להם סימני טהרה: זפק, קורקבן נקלף ואצבע יתרה. במתחם החי שלנו תפגשו את הפנינים ותראו מקרוב כיצד הם זזים יחד בקבוצה.

דגי קוי

דגי הקוי שלנו מלבד היותם יפים למראה, הם גם מסייעים למערכת האקולוגית הטבעית של הפארק כולו.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל