פארק אוטופיה פתוח גם בימים גשומים ומזמין משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף, הכניסה חינם עבור ילדים מתחת לגיל 12 במשפחה* חובה להזמין באתר. עם ישראל חי! ביחד ננצח!

פארק אוטופיה

מבין הפארקים הפזורים בישראל עומד לו פארק אוטופיה בראש סולם העדיפויות של הישראלי לטיול המבוקש. הפארק ממוקם בקיבוץ בחן שבשרון ומאז הקמתו הצליח להיות המוביל שבין הפארקים בישראל.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפש פארקים בישראל? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד
כל אלה ביום טיול בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מיום טיול בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

פארק אוטופיה

מבין הפארקים הפזורים בישראל עומד לו פארק אוטופיה בראש סולם העדיפויות של הישראלי לטיול המבוקש. הנתון הזה שאנו כל כך גאים בו בא לאחר עבודה קשה וארוכה שנמשכה זמן רב ושהצליחה לשמחתנו להביא לכם את הפארק היפה ביותר בארץ. את אחד הפארקים הבודדים בישראל שזוכה לסיקורי העיתונות הזרה וכמובן שמככב בכלל מדורי התיירות והטבע השונים כפי שעולים כאן ישראל, הן ברשת האינטרנט והן בעיתונות הכתובה.

ברוכים הבאים לפארק אוטופיה, הבית של הסחלבים והאטרקציות!

יש פארקים ויש פארק אוטופיה

פארק אוטופיה הינו גן בוטני מרהיב ששורשיו נעוצים במשתלת אוטופיה שהוקמה לפני כ-25 שנים. הפארק ממוקם בקיבוץ בחן שבשרון ומאז הקמתו הצליח להיות המוביל שבין הפארקים בישראל. פארק אוטופיה פרוס על פני למעלה מ-40 דונמים של יופי והדר ועיצוב מהותו על ערכים של יחסי הגומלין שבין הטבע לאדם. הדאגה שלנו, אנשי צוות הפארק, לאיכותו של הפארק, לשלמותו ולבריאותו, מהווה אולי את אותה הקשת השומרת עליו. זו שדואגת לשמור על כבודו וטיפוחו ובתוך כך לארח אתכם, המבקרים והמטיילים, אוהבי הטבע והפארקים של ישראל שחוזרים אליו שוב ושוב.

מבין הפארקים בישראל, פארק אוטופיה היפה מכולם!

פארק אוטופיה חופן יופי שאין שני לו. אנו רואים את אותם אזכורים המשווים את הפארק שלנו לפארקים אחרים במדינות שמעבר לים וליבנו מתמלא בגאווה. בבנייתו של אוטופיה שמנו לעצמנו מטרה לשנות את התפיסה האקולוגית של הישראלי הממוצע והיום, כאשר כל אחד מאיתנו מביט על התוצר הסופי, ניתן בהחלט לומר שהצלחנו. שהעלינו את רמת הפארקים בארץ ושיצרנו כאן בישראל מראה מלבב שכולו טוהר הטבע והמידות.

פארק אוטופיה, מה בעצם יש כאן?

פארק אוטופיה כולל כאמור את האטרקציות הטבעיות והייחודיות בישראל כאשר בראש הסולם עומדים עשרות אלפי הסחלבים שלנו. מדובר באוסף נדיר ויחיד מסוגו בעולם שהביא כבוד ופאר לישראל והכניס אותה למרוץ במשחק בו משתתפים פארקים רבים ויפיפיים משאר מדינות העולם. אנו גאים לראות את פרי יצירת הפאר שלנו, פארק אוטופיה, ניצב בגאון מעל כולם ומודים לעשרות אלפי המבקרים שהתארחו אצלנו מאז הקמתנו ועד היום.

פארק אוטופיה הינו פארק בוטני המשתרע על פני 40 דונמים (בקירוב). הפארק מארח את כלל תושבי הארץ, מהצפון הרחוק ועד אילת. הפארק שלנו מותאם לבילוי משפחתי, בילוי רומנטי ובילוי משגע לזוגות המבוגרים יורת. במקביל, אוטופיה כולל מספר מתחמים המותאמים בצורה מושלמת למגזר העסקי. במתחמים אלו תוכלו למצוא סדנאות, ערבי אירוח, ימי עיון, ימי כיף ועוד. פארק אוטופיה מהווה כיום את אחת האטרקציות המובילות בישראל והצליח, מיד עם הקמתו, לרכוש לעצמו שם של כבוד בענף הפארקים של הזירה הבינלאומית.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל