שימו לב! החלק המרכזי של פארק אוטופיה מקורה וניתן לבלות בפארק בכל מזג אוויר.

סדנאות ODT בפארק אוטופיה

ברוכים הבאים לפארק אוטופיה, הפארק היחידי בארץ שמספק לכם את הפתרון הכולל ליום גיבוש איכותי המשלב בין סדנאות ODT לבין הנאה בעולם הטבע, החי והצומח.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפש פעילויות ODT?
בפארק אוטופיה תיהנו מסיור מודרך, מגוון אטרקציות, ארוחות, כיבוד, סדנאות ODT מעולות ועוד.

תמונות להתרשמות מיום גיבוש בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

בפארק אוטופיה תוכלו לגלות עולם מרהיב של יופי ואסתטיקה של טבע אמיתי, צבעוני וריחני. כל היופי הזה משתלב עם מגוון סדנאות ODT אשר מתקיימות אצלנו במרחבי הטבע הפתוחים.

סדנאות ODT

בעשור האחרון התרבות העסקית של ישראל עברה מהפך. אנחנו רואים את זה בגישה של הארגון הממוצע וביחס שלו כלפי ימי עיון, סדנאות ODT וסדנאות כיף שונים המיועדים כאמור לחברים בחברה. הנתון המיוחד הזה מתייחס הן לארגונים ולמוסדות ענק והן למשרד הממוצע. כולם רוצים לקחת חלק בגיבוש מיוחד, להוסיף תוכן ועניין לעבודה השוטפת והיומיומית. בדיוק בנקודה הזו פארק אוטופיה נכנס לתמונה.

למה סדנאות ODT בפארק אוטופיה?

פארק אוטופיה הוא תוצר מרהיב המשלב את הערכים הכי ירוקים עם אהבת הטבע ויחסי הגומלין שלנו עם אמא אדמה. הפארק כולו עמוס עשרות אלפי סחלבים שהוטסו במיוחד לכאן מכל רחבי הגלובוס. המטרה היא ליצור את פארק סחלבים ענק שיכול להתמודד בקלות עם פארקים אחרים מכל רחבי העולם. לאחר 7 שנות פעילות, חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה ודבקות בערכים עליונים, ניתן לומר כי צוות הפארק בהחלט יכול לסמן "וי" גדול על מטרה זו. הפארק עצמו מסוקר ללא הרף במיטב המדורים במדיות השונות, בין אם מדובר בעיתונות הכתובה, בערוצי הטלוויזיה הנבחרים וכמובן ברשת. הפארק מסוקר הן במדיות הפועלות בתחומי הארץ כמו גם מצוין באופן שוטף על ידי ערוצי התקשורת השונים ברחבי העולם.

הגישה של פארק אוטופיה כלפי האורח העסקי משלימה במידה רבה את אותם עריכם עליהם מושתת הפארק כולו. תרבות האירוח העסקי של פארק אוטופיה מאפשרת לכל ארגון באשר הוא להגיע לרמה הגבוהה ביותר וליהנות ממגוון רחב של אופציות המשתנות בהתאם לסוג הסדנא. צוות ההנהלה של הפארק כמו גם האחראים על זרוע הפקת סדנאות ODT לעובדים שמו לעצמם רף גבוה במיוחד והיום אנו פורסים לפניכם לא רק מגוון אפשרויות לסדנאות ODT, אלא גם תכנים מלאי עניין או צחוק, תרבות קולינרית, אסתטיקה, טבע ואדם ובעצם מה לא. בבסיס כמובן, עומדות פעילויות ODT מהנות, אך ניתן למעשה לעשות שילוב של סדנאות ODT וסדנאות כיף אחרות - אשר יחד יוצרות יום גיבוש וכיף איכותי ומהנה במיוחד.

אנו מזמינים אתכם לשוטט באתר שלנו, להבין כיצד אנו רואים את המונח סדנאות ODT וכמובן ליצור איתנו קשר, להגיע לפגישה ולתת לנו את הזכות לאפיין עבורכם סדנת ODT בהתאמה אישית או לשלב לכדי יום גיבוש אחד מספר סדנאות ODT. במקביל, צוות הפארק מודה לכלל החברות והארגונים שמצאו אותנו כפתרון הטוב ביותר בישראל בתחום וממשיך לארח בחום ובאהבה את הלקוחות הקבועים שלו המהווים נדבך מרכזי בשוק העסקי של ישראל.

מגוון אפשרויות לימי גיבוש בפארק אוטופיה

סיור מודרך

סיור מודרך של כשעה וחצי בו תפגשו את עולמם המרתק של הצמחים, הסחלבים, החיות ויתר האטרקציות שבפארק אוטופיה.

אטרקציות

מופע מזרקות מים מוזיקליות, מבוכים מצמחים, סחלבים וצמחים טרופיים, תוכים ובעלי חיים, צמחים טורפים ועוד. למידע נוסף

קפה ומאפה

בית הקפה שלנו ישמח לארח אתכם לפני תחילת הסיור לקפה ומאפה/ קפה ועוגה מפנקים. המאפים עשויים במקום רגע לפני שאתם מגיעים! למידע נוסף

ארוחת צהריים

קייטרינג הבית של פארק אוטופיה יארח אתכם לארוחת צהריים איכותית ביותר! הקייטרינג כשר והמנות במחירים טובים. למידע נוסף

סדנאות

מגוון סדנאות כיף והעשרה אשר תוכלו לשלב במהלך ימי גיבוש לקבוצות בפארק אוטופיה: צחוק, ODT, אלכוהול, שירה, עיצוב בצמחייה ועוד. למידע נוסף

אריזות שי

במהלך היום תוכלו לחלק לחברי הקבוצה אריזות שי כמו אריזת סחלב, צמח טורף ועוד. אנו משתלה סיטונאית ולכן המחירים מצוינים. למידע נוסף

מבין לקוחותינו

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מופע מזרקות מים מוזיקליות

מפלים, נחלים, בריכות דגים, מופע מזרקות מים מוזיקליות ועוד.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

אקולוגיה

פארק אוטופיה הוא פארק אקולוגי ראשון מסוגו אשר נבנה במטרה לגדל צמחים של יערות הגשם, בתנאי אקלים חצי מדבריים, וללמד על מערכות אקולוגיות הקיימות באזורי קו המשווה, אשר תורמות למשקעים היורדים ברחבי העולם.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.