פארק אוטופיה פתוח גם בימים גשומים ומזמין משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף, הכניסה חינם עבור ילדים מתחת לגיל 12 במשפחה* חובה להזמין באתר. עם ישראל חי! ביחד ננצח!

מקומות לטיול בפארק אוטופיה

ברוכים הבאים לפארק אוטופיה, הפארק היחידי בארץ שמספק לכם את הפתרון הכולל והאמיתי למקומות לטיול איכותיים ומשובחים הכוללים את מיטב האטרקציות של עולם הטבע, החי והצומח.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפשים מקומות לטיול? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד - כל אלה ביום טיול בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מיום טיול בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

ברוכים הבאים לפארק אוטופיה! מכאן, וכבר בפסיעות הראשונות שלכם על האדמה היפה שלנו, אתם נכנסים לעולם אחר שעד עכשיו לא ידעתם על קיומו.

עולם של טבע מיוחד החופן בתוכו קשת עצומה של צבעים וריחות, של אוויר נקי, של אטרקציות ושל שמחה גדולה שמשאירה על ליבו של כל אחד ואחת מהמבקרים שלנו חותם לאורך שנים.

אוטופיה גאה להציג בפניכם פארק בוטני עמוס מקומות לטיול, באטרקציות שונות, בטבע ובערכים וכמובן בעשרות אלפי סחלבים המהווים כולם יחד תמונה מושלמת שיש שאומרים עליה שהיא היפה ביותר בכל המזרח התיכון!

קצת עלינו וכמה מילים על טיולים בפארק אוטופיה

פארק אוטופיה הושק בשנת 2006 ומהרגע שפתח את שעריו למבקרים הגיע במהירות לראש רשימת האטרקציות המומלצות והאהובות על הישראלי המצוי. ניתן לראות את זה בטיול בשבת בפארק אוטופיה, שהפך במהרה לערך מוסף, למשהו שמעבר לחוויה הרגילה הכוללת הליכה רגלית, משהו לנשנש ושפן ללטף. מקומות לטיול, כך לפי הפילוסופיה של פארק אוטופיה, צריכים להאיר את עיניו ונפשו של המבקר, הם צריכים לתת לאורחים במקום שפע של צבע, של אוויר נקי ושל צלילים מיוחדים, בין אם מדובר בציוץ תוכים ובין אם מדובר במוזיקה משובבת נפש היוצאת ממזרקה ומשלימה את קול פכפוך המים. מקומות לטיול נוסח פארק אוטופיה עוטפים את האורחים בהילה מיוחדת, קסומה מחד ומאידך לא מעיקה מדי, כזו שמראה למבקר את פניניו המיוחדים של הטבע as is ותוך כדי מפזרת אותם והופכת לתמונה אחת מושלמת.

פארק אוטופיה עמוס במקומות לטיול. זה מתחיל עם הסיור בשבילים שלנו, שלצדם עשרות אלפי סחלבים צבעוניים מכל רחבי העולם וממשיך עם פינות החי והליטוף שלנו, תוכים מרהיבים, איילים, כבשים עיזים, טווסים, פסיונים וכך הרשימה ממשיכה הלאה הלאה. מקומות לטיול בתוך פארק אוטופיה מונים גם את חוות הקקטוסים ומולם חוות הצמחים הטורפים, אלו שהגיעו אלינו ממקומות רחוקים בעולם והעניקו לנו את הזכות להציג לפניכם פלאי טבע – צמחים הניזונים מחרקים שונים וממזיקים אחרים שהפכו את צורתם למלכודת של ממש. בין לבין פינות יצירה וקסם וכמובן מסעדה כפרית עם מנות שילדים אוהבים.

מקומות לטיול? רק פארק אוטופיה!

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל השפע המרהיב הזה ולהיכנס לעולם קסום ומופלא, פארק אוטופיה ממתין לכם. הצטרפו אל עשרות אלפי המבקרים שכבר היו כאן ושהשאירו בלבם פינה מיוחדת לפארק שלנו. צוות הפארק ישמח לארח אתכם ולענות על כל שאלה.

פארק אוטופיה ממוקם לו בקיבוץ בחן שבשרון. הפארק מהווה את הנקודה הטובה והאהובה ביותר ברשימת מקומות לטיול של ימינו. הפארק מציג לכם את אוסף הסחלבים הגדול ביותר במזרח התיכון ולוקח אתכם לחוויה קסומה. הפארק נפתח ב-2006 ומאז ועד היום הצליח לשים את ישראל על המפה העולמית הכוללת מדיניות אקולוגית מובהקת.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל