פארק אוטופיה פתוח גם בימים גשומים ומזמין משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף, הכניסה חינם עבור ילדים מתחת לגיל 12 במשפחה* חובה להזמין באתר. עם ישראל חי! ביחד ננצח!

טיול | טיולים בפארק אוטופיה

פארק אוטופיה הינו גן בוטני - טרופי אשר מציע לכם טיול ובילוי בסביבת טבע מדהימה. ילדים, הורים וקשישים יכולים ליהנות משלל האטרקציות ומהטבע הקסום השורר במקום.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפשים טיול מהנה? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד
כל אלה ביום טיול בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מיום טיול בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

טיול | טיולים בפארק אוטופיה

טיולים בארץ מציעים שפע של אטרקציות ואפשרויות להנאה ובילוי עבור כל סוג של מטיילים וכל סגנון טיול - משפחתי או קבוצתי, טיול רגלי, אופניים או טרקטרונים, טיול בטבע או טיול במבנה סגור כמו במוזיאון או במרכז מבקרים. ישנם איזורים רבים בארץ אשר מציעים טיולים איכותיים עם אטרקציות ייחודיות אך אין הרבה מקומות בהם הטיולים כוללים אטרקציות רבות אשר משלבות מספר תחומי עניין למספר קבוצות גילאים. ארגון יום טיול הוא משימה לא פשוטה, שכן חיפוש קצת במנועי החיפוש יציג עבורכם עשרות ואפילו אלפי אפשרויות.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה - פארק אוטופיה הוא פארק ראשון מסוגו בעולם אשר מציע לכם, המטיילים, יום טיול מהנה אשר מתאים ממש לכל המשפחה!

טיול באוטופיה מציע אפשרויות מגוונות וייחודיות רבות עבור טיול קבוצתי, לילדים או לכל המשפחה. הפעילויות באוטופיה משלבות בין טיול בטבע ונופים ומהנאה מאטרקציות, אשר כוללות טיול באווירה של יער גשם טרופי עמוס צבעים מרהיבים, פעילויות אתגריות במבוכים מצמחים, ביקור בפינות חי ועוד. מבקרי הפארק יכולים לטייל באופן עצמאי או מודרך ביער הגשם, בין גשם אמיתי ופינות חי שמסביב. הפארק כולל בעלי חיים רבים, מפלי מים ובריכות דגים, גן צמחים טורפים מרתק במיוחד, מבוכים מצמחים שמאוד מהנה להתרוצץ בהם ולמצוא את הדרך החוצה, פעילות ליטוף תוכים וטיול קסום בין בריכות דגים ומאגר מיחזור מים.

טיול מהנה לא רחוק מהבית

פארק אוטופיה ממוקם בקיבוץ בחן באזור השרון, מרחק נסיעה קצר מתל אביב ונגיש לטיולים באמצעות מספר כבישים ראשיים. אם אתם מחפשים רעיונות לטיולים במרכז או בשרון – מומלץ לכם לקחת את המשפחה ולקפוץ לטיול מיוחד בפארק אוטופיה.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל