פארק אוטופיה פתוח לביקור ומתאים לסיור בכל מזג אוויר. ניתן להזמין כרטיסים באתר או בקופות הכניסה. משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף.

טיול לנשים בפארק אוטופיה

זר פרחים הוא תמיד דבר שנשים אוהבות. בין אם מדובר במתנה ליום הנישואין או מתנה לכבוד הסופ"ש שמתקרב, פרח יפה תמיד ישמח את המין הנשי. לכן טיול לפארק אוטופיה, המכיל כעשרים אלף זנים שונים של סחלבים וכן שלל צמחים נוספים, הוא אופציה מעולה עבור טיול לנשים.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפשת לארגן טיול לנשים? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד
כל אלה בטיול לנשים בפארק אוטופיה!

קייטרינג לקבוצות סדנאות כיף, גיבוש והעשרה

תמונות נבחרות מיום טיול בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

טיול לנשים בפארק אוטופיה

בפארק אוטופיה תוכלו למצוא את השילוב שבין טבע פסטורלי לבין רמה מנצחת של שירות ואירוח. השילוב המנצח הזה יאפשר לכן לקיים במקום סדנאות גיבוש, כנסים, ואף טיול לנשים – בו תוכלו לצאת אל הטבע הקסום.

מה כולל טיול לנשים בפארק אוטופיה?

פארק אוטופיה מכיל יערות גשם מקורים, המאפשרים לקיים את הטיול שלכן בכל ימות השנה ובכל עונה, מגרשי חניה מסודרים, ואף שירותי קייטרינג שניתן לספק במקום. ארוחות בוקר, צהריים וערב יוגשו אל הנשים, בחיק הטבע, ולאחר הסעודה מאפשר הפארק לקיים גם מופעי בידור מהנים. אם תרצו, המשתלה שצמודה לפארק גם תאפשר לרכוש מזכרות ואדניות לשתילה.

בעת הטיול בפארק אוטופיה תוכלו לשלב מספר פעילויות. ראשית, במסגרת טיול לנשים ניתן יהיה לסייר בין היערות והצמחים הרבים שנוכחים בפארק – זאת בליווי של מדריך אישי וצמוד, שיסביר על הנעשה ועל טיבם של הצמחים בפארק. לאחר הסיור, שכמובן לא יפסח על מפלי המים המרהיבים, ניתן יהיה גם לקיים סדנאות שונות עבור הנשים שהגיעו. בין מדובר ביום גיבוש עבור צוות העובדות בחברה מסוימת או מסיבת יום הולדת, צוות פארק אוטופיה יוכל לסייע לכם בארגון הפעילויות והמופעים.

לצד הנופים והטבע, פארק אוטופיה מכיל גם אולמות וחדרים בהם ניתן לקיים כנסים ופגישות. זוהי ההזדמנות שלכן, כנשים שרוצות לבלות זמן איכות יחדיו, ליהנות מהמראה היפה של הפארק מהחדרים המאובזרים שבו – המכילים את כל מה שצריך עבור הרצאות מכנסים, מציוד הגברה ועד למקרנים.

איך זה עובד?

בזכות הניסיון והמוניטין שצברו צוות המומחים של פארק אוטופיה, המקום הפך לשם דבר בארגון וניהול אירועים. גם אם אין לכן ידע מוקדם בארגון טיול לנשים או בהפקה של אירועים, ניתן ואף מומלץ להיעזר באנשי הפארק. כנקודת פתיחה, תוכלו לקיים סיור מודרך ברחבי הפארק כדי ללמוד את כל מה שצריך אודותיו. לאחר מכן, במסגרת שיחה עם צוות הפארק, יותאם עבורכם טיול לנשים שיכיל את כל מה שתרצו. מארוחות בחיק הטבע ומופעי בידור, המשתתפות באירוע אף יוכלו לקבל מזכרת מהשהות במקום.

כאשר אתן מתלבטות לגבי המקום בו ראוי לקיים את טיול לנשים, נסו לענות על השאלה הבאה – מה מייחד את המקום בו בחרתן לעומת מקומות אחרים. בכל הנוגע לפארק אוטופיה, הייחוד של הפארק הוא גם הקסם שגורם למשיכה גדולה: מדובר במתחם טיולים במרכז הארץ ובאחד המקומות הבודדים בעולם אשר מכילים כמות כה גדולה ומרהיבה של סחלבים, מזנים וצבעים שונים.

כאשר מדובר בימי גיבוש, ובפרט גיבוש נשים, כדאי לכם להפקיד את האחריות על ניהול האירוע אצל צוות המומחים של פארק אוטופיה. מפיקים וותיקים ומנוסים ישמחו לספק לכם שירותי הפקה וניהול שוטפים של האירוע, מתחילתו ועד סופו.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל