פארק אוטופיה פתוח גם בימים גשומים ומזמין משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף, הכניסה חינם עבור ילדים מתחת לגיל 12 במשפחה* חובה להזמין באתר. עם ישראל חי! ביחד ננצח!

טיולי נשים בפארק אוטופיה

טיול לנשים בפארק אוטופיה מבוסס על עקרונות היופי ומשלב תמונות טבעיות של הסחלב, כיף יופי ובילוי נשי טהור בטבע הטרופי הקסום שמציע הפארק. טיולי נשים בפארק אוטופיה משולבים בסדנאות וחוויה.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפשת לארגן טיול לנשים? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד
כל אלה בטיולי נשים בפארק אוטופיה!

קייטרינג לקבוצות סדנאות כיף, גיבוש והעשרה

תמונות נבחרות מיום טיול בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

טיולי נשים בפארק אוטופיה

מה קורה כאשר מאות אלפי סחלבים פוגשים להם את המין היפה? למה נשים אוהבות פרחים? למה הסחלבים אוהבים נשים? איך אפשר ליצור טיולי נשים שנחקקים בזיכרון המתוק של כל אחת ואחת מאיתנו ואיפה אפשר למצוא את זה?

אז לפני שנתחיל לדון בכלל הסוגיות האלה, כולכן מוזמנות להגיע אל פארק אוטופיה ולראות בעצמכן מה קורה כשיופי פוגש יופי ומה קורה כשאנחנו, ורק אנחנו מוסיפות למפגש הזה קצת אוכל, יין טוב והרבה מאוד עניין.

ברוכות הבאות לפארק אוטופיה

טיולי נשים תמיד היו אפופים במסתורין. מה קורה שם, באותם טיולי נשים? מה קורה כאשר קבוצה שלמה של חברות, עובדות או שאר אחיות בנפש מחליטות שזה הזמן לעשות לעצמן? זה הזמן לפינוק הכי יפה שיש ועם כל הכבוד לכם – רק אנחנו יודעות להעריך יופי אמיתי. אז ברוכות הבאות לפארק אוטופיה, המקום היחידי שלכם לטיולי נשים שיישארו איתכן לעוד הרבה מאוד שנים. פארק אוטופיה הינו גן בוטני ומקום ביתם של מאות אלפי סחלבים שהוטסו אלינו מכל קצוות עולם. הפארק עצמו הושק בשנת 2006 ומאז ועד היום מככב במדורים הירוקים, במדורי האוכל, במדורי התרבות ובמדורי הפנאי של ישראל. במשך כל שנות פעילותינו דאגנו לטפח את הפארק ולהפוך אותו לאטרקציה הטובה והאיכותית בארץ. צוותים שלמים עמלו ועבדו על פיתוח מחקרי ועל אסתטיקה, על עיצוב ועל תורת הבוטניקה והנה, פארק אוטופיה מונח לרגליכן.

אז מה הקשר לטיולי נשים?

עם ההצלחה של אוטופיה החליט לו צוות ההנהלה להשיק מס' מתחמי אירועים, הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי. לאט לאט התווספו להן סדנאות גיבוש על בסיס קונספט ייחודי ובדיוק בנקודה הזו היה נדמה שחסר משהו. המשהו הזה היה מגע נשי. ואז עלה רעיון: טיולי נשים! מה יכול להיות יותר מושלם מזה, נשים וסחלבים זה תמיד שילוב מנצח.

טיולי נשים בפארק אוטופיה

טיול לנשים בפארק אוטופיה מבוסס על עקרונות היופי שהנחו אותנו אי אז כאשר בנינו את הגן שלנו. הוא משלב את התמונות הטבעיות של הסחלב, את הצבעים שבעלי הכותרת שלו קווים שונים ומשונים של ציור ייחודי. טיול לנשים בפארק שלנו זורק אתכן ליום או ערב (תחליטו אתן) של הנאה, כיף ובילוי נשי טהור. אם מדובר על סדנאות גיבוש לנשים, ערבי יין, ערבי גבינות, ערבי אלכוהול, העצמה נשית, יוגה וערבים אחרים משובחים במיוחד המותאמים רק לכן. וכך, בין פסיעה נשית לבין עלי הסחלב, אנו לוקחות אתכן לטיולי נשים קסומים בין אושר החיים ובין צבעי האדמה, לטיול שאין אף אחר כמותו!

למה אתן מחכות?

פארק אוטופיה ממוקם בקיבוץ בחן שבשרון ומציע לכם את הסיור הכי יפה שיש. הוא מציע לכן טיול משגע שבנוי על אסתטיקה, על ריח ועל טעם שיישארו אצלכן בנשמה, בפה ובלב.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל