פארק אוטופיה פתוח לביקור ומתאים לסיור בכל מזג אוויר. ניתן להזמין כרטיסים באתר או בקופות הכניסה. משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף.

טיולי משפחות | טיול למשפחות בפארק אוטופיה

ברוכים הבאים לפארק אוטופיה, הפארק היחידי בארץ שמספק לכם את הפתרון הכולל והאמיתי לטיולי משפחות איכותיים ומהנים ושכוללים את מיטב האטרקציות של עולם הטבע, החי והצומח.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מתכננים טיול למשפחות? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד
כל אלה בטיולי משפחות בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מיום טיול בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

טיולי משפחות בפארק אוטופיה

טיולי משפחות הינם חוויה משפחתית חשובה ומגבשת ביותר. בדרך כלל, טיולי משפחות מתרחשים בחגים, חופשים, ימי הולדת, טיולים בשבת או סתם בכל יום שגרתי למשפחות חובבות טבע. משפחות רבות בישראל נהנות ביותר ביציאה מהבית אל טיולי משפחות.

האטרקציות הרבות והגישה הנוחה שיש לפארק אוטופיה מכל הכבישים הראשיים, הפכו אותו במהלך השנים האחרונות למקום מועדף ביותר עבור טיול למשפחות רבות. היופי המרשים והמיוחד שיש לצמחייה הטרופית, גורם לכך שהמוני משפחות ישראליות וכן תיירים מחו"ל, מעוניינים לבוא לפארק כדי לחוות נוף שאינו קיים בישראל.

טיול למשפחות אשר מתאים לכל אחד מבני המשפחה

אחד הפרטים המשמעותיים ביותר עבור טיול למשפחות הינו שתהיה גישה נוחה ופעילות מותאמת עבור כל שכבת גיל במשפחה. אין סיבה לצאת לטיול אשר גורם הנאה רק לילדים או רק למבוגרים. כשחוזרים מטיול כזה ישנה הרגשה של החמצה ופספוס עבור אלה שהטיול לא היה מותאם עבורם. משפחות עם פעוטות קטנים ייהנו בפארק אוטופיה משבילים סלולים רחבי ידיים ללא צורך בעליה וירידה במדרגות. הילדים יתלהבו מבעלי החיים הרבים, בניהם תוכים צבעונים שניתנים לליטוף, מהצמחייה הצבעונית, ממפלי המים הגדולים, ממתקני המשחקים ועוד.

המבוגרים יותר במשפחה, ייהנו אף הם מכל הדברים הנ"ל, אך עבורם ישנו גם ערך מוסף של למידה באמצעות שילוט הסברים ענקיים על כל מיני הסחלבים, על ההדרכה שיש על הצמחים הטורפים ודרך פעולתם ועוד. בחירה בפארק אוטופיה הינה בחירה בכך שכל אחד מבני המשפחה יחזור מרוצה ושמח הביתה. הפארק מותאם גם כן לאנשים קשישים, שמתניידים באמצעות מקל הליכה או כיסא גלגלים. טיולי משפחות בדרך כלל כרוכים במעבר ממקום למקום מפני שרוצים להספיק לראות סוגים שונים של דברים, וכמו כן צריכים למצוא תעסוקה למשך שעות רבות. בפארק אוטופיה ישנו שילוב ייחודי בין סוגים רבים של אטרקציות, וכמו כן, ניתן לבלות בפארק שעות רבות, הכניסה איננה מוגבלת בזמן. במשך שנות קיומו של הפארק, הוא נבחר פעמים אין ספור עבור טיולי משפחות.

משתלה וגרדן סנטר - לקחת את הטבע הביתה

ביציאה מהפארק, ישנה משתלה גדולה אשר ניתן לקנות בה דברים רבים הביתה אשר ישמשו כמזכרת מיוחדת מהחוויות של טיולי משפחות שהתקיימו בפארק אוטופיה. במשתלה ישנם צמחיים מיוחדים רבים לרכישה אשר פזורים בין שבילי הפארק. סחלבים צבעוניים מכל מיני מינים, צמחים טורפים, קקטוסים בכל מיני גדלים, וכן מוצרי טיפוח ויופי, אביזרי נוי וכלים מעוצבים. הטבע האקזוטי והמרשים מגיע בסוף הטיול לתוך הבית, ומזכיר בכל פעם את החוויות והרגעים המהנים.

לסיכום, אם חיפשתם מקום קסום עבור טיולי משפחות, אשר משלב בתבונה רבה אטרקציות והנאה לכל הגילאים, הינכם מוזמנים לבוא ולהתארח בפארק אוטופיה. פארק מרשים עבור טיול למשפחות אשר אין דומה לו בכל הארץ.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל