פארק אוטופיה פתוח לביקור ומתאים לסיור בכל מזג אוויר. ניתן להזמין כרטיסים באתר או בקופות הכניסה. משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף.

טיולים למשפחות בפארק אוטופיה

פארק אוטופיה שמח להציג לפניכם את האטרקציה היפה ביותר בישראל והמהנה ביותר עבור טיולים למשפחות. הפארק ממוקם בקיבוץ בחן שבלב השרון ומארח מדי יום מאות מבקרים.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מתכננים טיולים למשפחות? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד
כל אלה ביום טיול בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מיום טיול בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

טיולים למשפחות בפארק אוטופיה

פארק אוטופיה מחבק את כולם. תוכלו למצוא כאן משפחות עם ילדים, זוגות צעירים, חבורות שלמות של נערים ונערות שהגיעו עד אלינו כדי ליהנות ממבחר הטבע המשגע שלנו, אנשי עסקים וכמובן סבים וסבתות שהפכו את מסלולי הפארק לתחביב שבועי ולהליכה רגלית הרצופה בהנאה ובריאות. כאטרקציה מיוחדת שמיקמה את עצמה בראש סולם העדיפויות של הישראלים, אנחנו בפארק אוטופיה דואגים להשאיר את האצבע על הדופק ולא להפסיק לחדש את היופי הזה הפרוס לאורכו ולרוחבו של הפארק. הרעיון הוא לשמר את הטבע ואת אותם עקרונות שעליהם מושתת הפארק עצמו.

טיולים למשפחות באווירה טרופית

טיולים למשפחות בפארק אוטופיה מציעים לכם את המסלולים הכי צבעוניים שיש לנו כאן בארץ. זה מתחיל עם השפע המרהיב של הסחלבים שלנו, האוסף הגדול ביותר במזרח התיכון ואחד המדוברים ביותר בעולם. זה ממשיך עם טיולים למשפחות במסלול הטורפים, צמחים טרופיים מיוחדים שהפכו את עליהם למלכודות לחרקים מהם הם ניזונים או עם עולם התוכים שלנו, אוסף צבעוני ומיוחד של בעלי כנף שלשמחתם מצאו את הבית היפה ביותר בארץ. אם תרצו להוסיף עוד עניין, טיולים למשפחות בפארק אוטופיה מהווים גם לא מעט אתגר עם מסלולים מיוחדים של מבוכים ירוקים. מדובר במסלולי הליכה הבנויים כולם בצורת מבוך ירוק, עמוס צמחייה, ומאפשרים לכם לנסות את מזלכם ומוסיפים עוד נדבך של הנאה וכיף בביקור שלכם כאן אצלנו.

בתוך כך ואחרי כל התענוג הזה אתם מוזמנים כולכם למסעדה הכפרית שלנו. שם תוכלו למצוא את האתנחתא הטעימה והירוקה ביותר שיש. המנות כולם פרי יצירתו של השף שלנו האמון על הזרוע הקולינרית והתפריט כולו מזכיר מסעדה גלילית מיוחדת. כמובן שישנם לא מעט אופציות לילדים עם מנות מיוחדות, טעימות ובריאות כאחד. זוהי המהות האמיתית של טיולים עם ילדים בפארק אוטופיה, טיולים למשפחות שמשאירים למבקרים שלנו טעם של עוד ומהווים זיכרון מרהיב שכולו טבע, הנאה ושמחה.

פארק אוטופיה הושק בשנת 2006. מאז שפתח את שעריו הפך במהרה לאחת האטרקציות המסוקרות ביותר בישראל עם המלצות חמות מצד טובי האורחים בכל הנוגע לטיולים למשפחות בישראל. אנו מאחרים אצלנו את כל הגילאים מכל המינים ומכל הצבעים. צוות הפארק מאחל לכם ביקור מהנה, ומבטיח לכם טיולים למשפחות ברמה אחרת, כזו ששאבה את תרבות האירוח מהפארקים הטובים בעולם עם טוויסט ישראלי אמיתי המבוסס על יחסי הגומלין שלנו עם אמא אדמה.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל