גן אוטופיה רחב הידיים פתוח לביקור - לפי החלטת הממשלה הפארקים והגנים הוחרגו מהתו הירוק ולכן אוטופיה פועל בכפוף לתו הסגול. אין צורך לתאם תאריך או שעת הגעה מראש. ניתן להזמין כרטיסים באתר או בקופות הכניסה. יש להצטייד במסיכות.
משתלת פארק אוטופיה פתוחה להזמנות אריזות שי ומתנות במשלוחים ללא מגע באתר shop.utopiapark.co.il.

טיולים בשבת בפארק אוטופיה

פארק אוטופיה הינו גן בוטני - טרופי אשר מציע לכם טיול בשבת בסביבת טבע מדהימה. ילדים, הורים וקשישים יכולים ליהנות משלל האטרקציות ומהטבע הקסום השורר במקום.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפשים מקום לטיולים בשבת? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד - כל אלה ביום טיול בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מיום טיול בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

טיולים בשבת בפארק אוטופיה

אזרחי ישראל אוהבים לטייל ובהחלט ניתן לראות עדנה מבורכת בתחום זה בקרב רוב שכבות הציבור. בכל סוף שבוע ובמהלך חגים, המוני עם ישראל שוטפים את הארץ ונהנים מהשפע התיירותי שיש לה להציע.

למי שמחפש רעיונות של טיולים בשבת ואטרקציות מיוחדות במינן שמתאימות לכל הגילאים ועונות השנה, פארק אוטופיה שבקיבוץ בחן מהווה אפשרות אידיאלית ומרהיבה בכל בחינה אפשרית.

טיולים בשבת | טיולים שבת | טיול בשבת

פארק אוטופיה מושלם עבור טיולים שבת כי הוא מכיל כל כך הרבה מה לראות ולעשות והוא ללא ספק מאפשר כניסה לעולם צבעוני ומרהיב בו ניתן לשהות כמה שעות שרוצים. כאשר נכנסים אל פארק אוטופיה נכנסים אל עולם טרופי מרתק ומפתיע שרק רוצים לחזור אליו בסיום הביקור. פארק אוטופיה בהחלט מצדיק את שמו ומספק חוויה של עולם אחר או עולם מושלם שבו הזמן עוצר מלכת והטבע מקיף אותך מכל פינה, במסגרת טיולים בשבת, ימי כיף לעובדים, ביקור פרטי וכל זמן אחר. אם אתם מחפשים אטרקציות לילדים בשרון, ביקור בפארק אוטופיה יעניק לכם בילוי לכל המשפחה.

טיול בשבת – מתאים לכל הגילאים

פארק אוטופיה מתאים בצורה מלאה לכל הגילאים והפעילויות, מטיולים עם ילדים קטנים שמתרוצצים ועד אזרחים ותיקים ואנשים בעלי מגבלות תנועה, כולם יכולים ליהנות מהשפע והעושר שיש לפארק להציע עבור טיול בשבת ובכל ימות השנה. הפארק מתוכנן בצורה יעילה ונוחה למדי שמאפשרת את הביקור בו לכולם ובאופן זורם ופשוט למדי. שבילי הגישה בפארק איכותיים ומתאימים לילדים קטנים וגם למבקרים בעלי כיסאות גלגלים או עגלות. טיולים שבת בפארק אוטופיה מתקיימים בחיק הטבע ובנופים ייחודיים ביותר בלי חשש מבעיות של ניידות ומעבר.

טיולים בשבת באוטופיה מוחלטת – שפע אטרקציות

הפארק מהווה מקום שניתן לבלות בו במהלך טיולים בשבת ותוכלו לשהות בו למשך יום שלם או לכמה שעות, בהתאם ללוח הזמנים ולרצונות של כל מבקר. הפארק בנוי על שטח של 40 דונם והוא כולל שפע אטרקציות מרהיבות שאת חלקן אפשר לראות רק כאן.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

אקולוגיה

פארק אוטופיה הוא פארק אקולוגי ראשון מסוגו אשר נבנה במטרה לגדל צמחים של יערות הגשם, בתנאי אקלים חצי מדבריים, וללמד על מערכות אקולוגיות הקיימות באזורי קו המשווה, אשר תורמות למשקעים היורדים ברחבי העולם.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.