פארק אוטופיה פתוח לביקור ומתאים לסיור בכל מזג אוויר. ניתן להזמין כרטיסים באתר או בקופות הכניסה. משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף.

טיולים בישראל זה רק פארק אוטופיה

פארק אוטופיה מרענן את המושג טיולים בישראל ומציע לכם את הנוף היפה ביותר בארץ המורכב מאוסף הסחלבים הגדול ביותר במזרח התיכון. הרעיון הוא להכיר לישראלי החדש את הטבע הגלובלי תוך שמירה על ערכים ישנים. אז מי אמר טיול בארץ ולא קיבל?

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מתכננים טיולים בישראל? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד
כל אלה ביום טיול בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מיום טיול בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

טיול בארץ

כולנו מכירים את התחושה הזו: טיולים בצפון, פקקים, כבישים עמוסים והמרחק בניינו עד לצפון מהווה סיוט של ממש. אז תנו לנו להציע לכם טיולים בישראל שלא כרוכים בכל כאב הראש הזה ובעצם באים לספק לכם את הצבע והטבע שהפכו למדוברים ביותר מאז 2006. פארק אוטופיה ממוקם לו בקיבוץ בחן, לב ליבו של השרון. מאז השקתו הוא הפך לאחת הנקודות המומלצות לטיולים בשבתות ולטיולים בישראל בכלל. מדי שבוע תוכלו לראות פה עשרות כתבים המהווים את הנדבך העיקרי של מדורי הטבע, התרבות והפנאי בישראל כאשר רובם ככולם מעניקים לפארק ציונים גבוהים ולא מפסיקים לציין את רמת האסתטיקה הטבעית, את הערכים ואת הבילוי הכולל והחוויה השלמה של הפארק.

טיולים בישראל

מאז ומתמיד טיולים בישראל היו לבילוי המועדף של הישראלי הממוצע. מה יפה יותר מישראל פורחת וצבעונית ומה טוב יותר מתוכן איכותי ומשובח? פארק אוטופיה הפך את המונח טיול בארץ ושינה את כללי המשחק. אנו פורסים בפניכם אוסף מרהיב הכולל עשרות אלפי סחלבים צבעוניים שחלקם הוטסו במיוחד אלינו וחלקם נולדו כאן, ממש פה בקיבוץ בחן. לצד כל אלו אנו מעמידים אטרקציות שונות המתאימות לכל גיל, בין אם מדובר במסלול רגלי לקשישים ועד מבוכים ירוקים עשויים מצחייה עבה שהפכו מזמן לכיף ענק לילד ולהוריו. בין לבין הילדים יוכלו ליהנות מטיולים בארץ שכוללים פינות חי, פינות ליטוף לתוכים, מתחם קקטוסים ומתחם טורפים, בו מוצגים מספר רחב של צמחים טורפים שהפכו את עליהם למלכודת של ממש נגד חרקים ומזיקים אחרים. בתוך כל התענוג הזה פארק אוטופיה הגדיל לעשות ומציע לכם גם תכנים מיוחדים המיועדים לקבוצות – סיורים מודרכים, פעילויות שונות, סדנאות, הרצאות ועוד.

טיולים בישראל זה רק פארק אוטופיה

הרעיון הבסיסי עליו מושתת הפארק הוא לקחת את הערכים הטובים שעליהם חונכנו וגדלנו ולהנחילם לדור החדש תוך שימוש בגישה אחרת, אקולוגית ומעניינת, כזו שלוקחת את הילד המבקר ומעניקה לו הזדמנות שווה להיות שותף לחיי הטבע, להבין אותם דרך הנאה וכיף ולהשאיר לו זיכרון מתוק שילווה אותו במשך השנים הבאות. בין לבין אנו דואגים לספק את התנאים הטובים ביותר לטיולים בישראל לשאר המשפחה – מסלולי הליכה והנאה לקשישים, מאגר מיחזור מים, אוסף תוכים וכמובן מסעדה כפרית נהדרת עם שף מיוחד שמציע לכם את הטעמים, הריחות והתבלינים הנהדרים שלו. במילים אחרות טיולים בישראל זה רק פארק אוטופיה!

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל