פארק אוטופיה פתוח גם בימים גשומים ומזמין משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף, הכניסה חינם עבור ילדים מתחת לגיל 12 במשפחה* חובה להזמין באתר. עם ישראל חי! ביחד ננצח!

טבע וגנים בפארק אוטופיה

פארק אוטופיה הינו גן בוטני - טרופי אשר מציע לכם סיור ובילוי בסביבת טבע מדהימה. ילדים, הורים וקשישים יכולים ליהנות משלל האטרקציות ומהטבע הקסום השורר במקום.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפשים סיור מהנה בטבע? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, גנים יפים, בעלי חיים ועוד - כל אלה ביום טיול בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

טבע וגנים בפארק אוטופיה

ברוכים הבאים לפארק אוטופיה, כאן תגלו את הטבע במלוא הדרו, תחייכו אליו, תרגישו אותו, תנשמו אותו. בכל צעד שלכם כאן תלווה אתכם תחושה שאין שני לה, כזו שלוקחת את האורח לסיור טבע קסום, לממלכת הגנים הטבעיים ולעולם של צבעים, ריחות וקולות ששום מכשור אלקטרוני לא יוכל לספק לכם. ברוכים הבאים לפארק אוטופיה, אנו גאים להזמין אתכם ל... טבע.

פארק אוטופיה הוא תוצר של מסורת אדמה ארוכת שנים הפרוסה על פני 25 השנים האחרונות. אי אז כאשר משתלת אוטופיה הוקמה ושמה לעצמה מטרה להוות את מוקד הטבע הגדול והמושך ביותר בישראל. מאז ועד היום הספקנו להפוך לאטרקציית הטבע הגדולה במזרח התיכון והמאוזכרת בכלל המדורים, העיתונים והאתרים המובילים בארץ ובחו"ל המציגים את האסתטיקה של הטבע כפי שמוצעת לצייר ולאזרח בישראל.

גנים וטבע

האטרקציות השונות המפוזרות על ארבעים הדונמים של פארק אוטופיה חובקות גנים שונים ומתחמי טבע אשר לכל אחד מהם מראה וצליל מיוחד משל עצמו. שמירת הטבע והחיבור אליו מהווים את העיקרון הבסיסי עליו אוטופיה בנוי, כזה המחבק את הטבע, דואג לטפח אותו ולהנחיל למבקריו תרבות חינוכית של טבע ויופי. מיערות הגשם הטרופיים המפוזרים בפארק דרך זני התוכים המרהיבים, מפינות החי דרך האירוח הכפרי המוצע בטבע ועד לגולת הכותרת של הפארק, לאלפי הסחלבים שהובאו לכאן, שנולדו כאן ושצמחו בטבע המיוחד הזה ושאנו (גאים לומר) שסייענו לפיתוחו בישראל.

הבל החן ושקר היופי

בשעה שאנו רואים איך הטבע סביבנו נאכל על ידי יופי חדש, אלקטרוני ומסחרי, אנו רואים את אותם חיוכים ואת אותו המבט השמור בעיניהם של המקרים פה. אנו רואים את התשוקה, את הכמיהה לטבע אחר, לגנים ירוקים, לפעילות טבעית ולהתחברות שלנו לכלל האסתטיקה הזאת. "הביקור בפארק אוטופיה מהווה את נקודת המפגש של הנשמה שלנו כישות ושל הטבע והגנים", הגדיר אחד המבקרים פה ואולי במשפט זה קלע למטרה: האהבה שלנו ליופי הזה שאין שני לו אינה יכולה לבוא לידי ביטוי במילים. תמונת עין וריח נטול הפרעות החודר לנשמה והאוסף את האורח אליו הם אולי ההגדרה הטובה ביותר.

פארק אוטופיה מוקדש כולו לטבע ומורכב מגנים שונים המחוברים יחד לגן בוטני ענק ואיכותי. הפארק מספק את האטרקציות הטובות ביותר בארץ ובשנה האחרונה זכה לאינספור אזכורים במדורים המובילים המסקרים את חיי הטבע ואת תרבות הגנים בישראל. אנו מציעים לכם את חווית הבילוי הטבעית, כזו שתתקשו לעזוב אותה וכזו שתשמר בליבכם לאורך שנים.

אנחנו מזמינים אתכם לטיול מהאגדות. נשמח לחבק אתכם בשלל הירוק הזה ולזרוק סביבכם את ציוצי הציפורים ואת מראותיו הקסומים של הטבע שיצרנו עבורכם.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל