פארק אוטופיה פתוח גם בימים גשומים ומזמין משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף, הכניסה חינם עבור ילדים מתחת לגיל 12 במשפחה* חובה להזמין באתר. עם ישראל חי! ביחד ננצח!

בעלי חיים בפארק אוטופיה

פארק אוטופיה הינו גן בוטני - טרופי אשר מציע לכם סיור ובילוי בסביבה המשלבת בין טבע קסום לבין בעלי חיים. ילדים, הורים וקשישים יכולים ליהנות משלל האטרקציות ומבעלי החיים הרבים.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפשים בעלי חיים? בעלי חיים, יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים ועוד - כל אלה ביום טיול מהנה בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

בעלי חיים בפארק אוטופיה

מי מאיתנו לא אוהב אותם? הם פרוותיים וחייכנים, הם נשכנים ומעופפים, הם אצנים וקופצניים. פארק אוטופיה משלב את קסם החי עם כמות סחלבים המונה עשרות אלפי פרחים שמספקים לדיירי הפארק את הבית הכי יפה במזרח התיכון.

אנו מזמינים אתכם למסע קסום שכל כולו מושתת על ערכים של אמון וכבוד הדדי בין האנוש לבין היצורים הקטנים שמסתובבים לנו בטבע. אותם אלו שלעיתים, רק לעיתים, אנחנו שוכחים כמה יפה להתבונן בהם ולשקוע לעולם אחר.

מילה או שתיים על בעלי חיים

פארק אוטופיה הינו פארק הסחלבים הגדול ביותר בארץ והיפה ביותר במזרח התיכון כולו. בין שלל הצבעים והריחות שיש כאן השלמנו עוד נדבך מהותי – בעלי חיים. כלל החברים שלנו, ההולכים על 4 או על 2 כמו גם בעלי הכנף היפיפיים, התוכים שלנו, רובם ככולם מצאו להם את הבית המשגע ביותר בישראל. הרעיון הוא לספק לילדים ולמשפחות, כמו גם לזוגות אוהבים ולסתם חברים, חוויה שלמה הכוללת אטרקציה מושלמת המבוססת על אהבה ויחסי גומלין שלנו עם האדמה והטבע.

פארק אוטופיה - הטבע במלוא הדרו

במתחמים הפזורים לאורכו ולרוחבו של הפארק הקמנו מספר פינות חי ופינות ליטוף בהן תוכלו לפגוש את החברים הכי טובים של האדם. יוני בר, עזים, כבשי ברבריס, פסיונים, טווסים, איילים נקודתיים, תוכים ושאר בעלי חיים ובעלי כנף המוסיפים יופי והדר לפארק. לילדים עמדות מיוחדות בהן הם יכולים לצפות בחיות עצמן כמו גם להבין עוד דבר אחד או שניים על אורח חייהם המיוחד של בעלי החיים. תוכלו בקלות להיכנס לפינות הליטוף ולהפוך את הטיול עצמו לחוויה מיוחדת והכל כאמור תחת קורת גג אחת יפיפייה. במקביל, תוכלו להתארח במתחמי הטבע השונים, לבקר את הצמחים הטורפים שלנו, לצפות בקקטוסים מיוחדים, להתרשם ממפלי המים ובריכות הדגים שמעניקים את השלווה והרוגע לכלל האורחים שלנו. מדובר בשילוב מרהיב והרמוניה מופלאה שבאה לידי ביטוי בתחושות הפנימיות של כלל מבקרינו.

פארק אוטופיה אוהב ילדים ובעלי חיים

סביב כל התענוג הזה תוכלו למצוא מתחמים שונים לישיבה ולרוגע, כאשר לצדכם ממוקמת המסעדה של הפארק המגישה תפריט כפרי איכותי עליו אמון השף של הפארק. הרעיון הוא לספק למשפחה הממוצעת את ההנאה הקולינרית לצד התוכן והעניין של הפארק. תפריטי הילדים מבוססים על טעמים אהובים תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים במיוחד. כך, בקסם המיוחד לנו, הצלחנו ליצור מענה כולל לקבוצות ולמשפחות שלמות המגיעות ליום הכי כיף שיכול להיות.

פארק אוטופיה ממוקם בקיבוץ בחן שבלב השרון. הפארק הושק ב-2006 והוא תוצר של חשיבה מקורית וערכים אוניברסליים של אהבה טהורה לטבע. הפארק משלב בעלי חיים עם עשרות אלפי סחלבים שהובאו במיוחד אלינו לישראל ומעניק למבקריו חוויה בלתי נשכחת ופלא (שמה לעשות) שמור רק לנו.

בעלי חיים בפארק אוטופיה

תוכים

פארק אוטופיה פורס בפניכם עולם שלם של תוכים צבעוניים מסוגים שונים הגדלים ברחבי יער הגשם והגן הבוטני. התוכים שלנו החליטו על ביתם היפה ביותר במזרח התיכון וכעת הם מצפים לביקורכם. למידע נוסף

טווסים

בואו למסע מרתק ביער גשם טרופי לחוויה ייחודית בה תפגשו את אחד העופות המהודרים בעולם – הטווס ותראו מקרוב את המאמצים הרבים שהוא משקיע בחיזור אחר בת זוגתו.

פסיונים

בפארק אוטופיה תפגשו את הפסיונים, העופות השונים בצורתם ובאופן התנהגותם.

עיזים

בפארק אוטופיה תפגשו את העז, אחד מבעלי החיים המתורבתים העתיקים שגדלו במשקו של האדם - העז.

כבשי ברבריס

כבשי ברבריס

כבשי ברבריס הגדלים בגן הבוטאני הפתוח שלנו.

איילים נקודים (במבי)

איילים נקודים אשר חיים במתחם ענק משלהם בגן הבוטאני הפתוח שלנו. האייל הנקוד שקיבל את שמו בשל שבע שורות של כתמים לבנים שנמצאים על גופו.

תרנגולות קרב

תרנגולות קרב אשר חיים במתחם העופות בלב יער הגשם. תרנגולות הקרב מנהלים את קרבותיהם באוויר – הם מנתרים ותוקפים אחד את השני באמצעות הרגליים והציפורניים שלהם.

תרנגולות נוי

תרנגולות נוי מסוגים שונים אשר חיים במתחם העופות בלב יער הגשם.

הודו
תרנגול הודו בפינת חי בפארק אוטופיה
חיות ותרנגול הודו

תרנגולות הודו

תנרגולות ההודו גדלים במספר מתחמים שונים בפארק שלנו.

יונים

יונים מסוגים שונים אשר חיים במתחם העופות בלב יער הגשם. בואו לפגוש את היונה, אשר מסמלת בתרבויות רבות את השלום.

ברווזים

אצלנו בפארק תפגשו את הברווזים, אשר גודלו על ידי האדם מזה אלפי שנים.

יענים

אצלנו בפארק תפגשו את העוף הגדול ביותר שחי כיום על פני כדור הארץ – העין. היען מוכר גם כ"בת יענה" והוא גם המהיר ביותר מבין כל בעלי החיים ההולכים על שתיים.

אמו בפינת חי
אמו בכפר החיות בפארק אוטופיה
אמו משחק בפינת חי

אמו

בכפר החיות שלנו תפגשו את האמו - מיוחד ממשפחת היענים, השני בגודלו אחרי היען.

פנינה
פנינים בפינת החי בפארק אוטופיה
פנינה

פנינה

הפנינים אוהבים לחיות יחד בקבוצות, וכך הם גם תוקפים את אויביהם - ביחד. הם נחשבים לעופות כשרים ויש להם סימני טהרה: זפק, קורקבן נקלף ואצבע יתרה. במתחם החי שלנו תפגשו את הפנינים ותראו מקרוב כיצד הם זזים יחד בקבוצה.

דגי קוי

דגי הקוי שלנו מלבד היותם יפים למראה, הם גם מסייעים למערכת האקולוגית הטבעית של הפארק כולו.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל