פארק אוטופיה פתוח לביקור ומתאים לסיור בכל מזג אוויר. ניתן להזמין כרטיסים באתר או בקופות הכניסה. משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף.

אטרקציות למבוגרים במרכז - רק פארק אוטופיה

ברוכים הבאים לפארק אוטופיה, הפארק היחידי בארץ שמספק לכם את הפתרון הכולל והאמיתי לטיול איכותי ומשובח במרכז הכולל את מיטב האטרקציות של עולם הטבע, החי והצומח.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן במרכז
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפש אטרקציות למבוגרים במרכז? פארק אוטופיה מזמין אתכם ליום סיור מהנה הכולל חוויה ביער גשם טרופי ובגן בוטאני מיוחד הממוקם בקיבוץ בחן במרכז הארץ.

תמונות נבחרות מפארק אוטופיה

בחר והזמן כרטיסים לפארק אוטופיה

מבין שלל האטרקציות למבוגרים במרכז הארץ פארק אוטופיה מהווה אטרקציה מרכזית וניצב בגאווה מעל כולם. המשתלה שהחלה את צעדיה הראשונים לפני כ- 25 שנים הפכה במרוצת הזמן לגן בוטני יפיפה, לפארק אקולוגי המבוסס על יחסי הגומלין שבין הטבע לאדם.

פארק אוטופיה היום מהווה את מוקד המשיכה המרהיב ביותר בישראל ועם מוניטין כמו שלו, אין פלא שהוא סוחב אחריו אלפי מבקרים מדי שנה ומככב בכלל טורי התיירות והנוף של בכירי הכתבים והעורכים בישראל.

אטרקציות למבוגרים במרכז

פארק אוטופיה מהווה היום את אחד ממוקדי התיירות המדוברים ביותר בישראל. הנתון מתייחס כאמור הן לתיירות הפנים – תושבי ישראל מכל קצוות הארץ מגיעים לפארק ומוצאים בו את נקודת האור הטבעית העומדת בראש הסולם של האטרקציות למבוגרים במרכז הארץ והן לתיירות הנכנסת, אותם תיירים המתארחים אצלנו מוצאים את האסתטיקה האקולוגית כפי שבאה לידי ביטוי בארצות שמעבר לים. פארק אוטופיה הוא פארק בוטני ייחודי. הוא מארח אלפי סחלבים שחלקם הגדול הובאו לארץ במיוחד וחלקם הם כבר בני הארץ, שנולדו ממש כאן בין ידיהם של צוות הפארק שעומלים מדי יום שלמור על סטנדרט איכותי ברמה גבוהה ביותר מחד ומאידך, עושים כל שביכולתם כדי לשמור על אותם עקרונות עליהם הפארק בנוי.

אטרקציות למבוגרים במרכז ופארק אוטופיה

כל נישה בפארק, קטנה או גדולה כאחת, מהווה אטרקציה בפני עצמה. תוכלו למצוא כאן שורה ארוכה של פעילויות לילדים ובמקביל לראות את אותם זוגות וקשישים שבאים ליהנות מהיופי הייחודי שהצלחנו ליצור כאן, ממש בלב ליבו של השרון. בשנים האחרונות ומאז הקמתו פארק אוטופיה מככב בכלל המדורים ברשת ובעיתונות הכתובה המסקרים אטרקציות לילדים במרכז. מבין אותן אטרקציות למבוגרים במרכז פארק אוטופיה זוכה שוב ושוב לבילוי המשפחתי המועדף של אלפי הישראלים שמבקשים למצוא את היופי של הטבע, את האסתטיקה שלו כפי שמוצגת ויוצאת מכל פינה שבפארק.

פארק אוטופיה – אין עוד אטרקציה כזו בכל הארץ

פארק אוטופיה זוכה גם לאזכורים לא מעטים בעיתונות הזרה. אותן אטרקציות למבוגרים במרכז מתגמדות לעומת מפעל החיים הזה הכולל נישות ייחודיות של פעילויות לילדים בדמות פינות ליטוף, תצוגת תוכים הכוללת עשרות זנים מרהיבים, מבוכים אתגריים אשר כל אחד מהם עוצב במיומנות ובמקצועיות טבעית, הפעלות שונות וכמובן גולת הכותרת שלנו, תצוגת הסחלבים. מדובר בעשרות אלפי סחלבים שונים המעניקים לאורח תמונת גן עדן של ממש.

בפארק אוטופיה תוכלו למצוא את היופי במלוא הדרו. אנו שמחים להציג לכם תמונה טבעית המבוססת על עקרונות אקולוגים. תמונה שעוצבה תוך מערכת יחסים מורכבת של אהבה ודאגה בין האדם לטבע ובין הטבע לאדם. נשמח לארח אתכם ולהציג גם לכם את התמונה הזו שכובשת כל עין וכל לב המבקר בא.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

יש לך שאלות? השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם!

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל