פארק אוטופיה פתוח גם בימים גשומים ומזמין משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף, הכניסה חינם עבור ילדים מתחת לגיל 12 במשפחה* חובה להזמין באתר. עם ישראל חי! ביחד ננצח!

אטרקציות לילדים לשבת בפארק אוטופיה

ברוכים הבאים לפארק אוטופיה, הפארק היחידי בארץ שמספק לכם את הפתרון הכולל והאמיתי לאטרקציות לילדים בשבת הכוללים את מיטב האטרקציות של עולם הטבע, החי והצומח.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפש אטרקציות לילדים בשבת? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד - כל אלה ביום כיף בפארק אוטופיה

תמונות נבחרות מפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

יום שבת הוא יום שמוקדש למשפחה, יום שאמור להיות חופש ומנוחה אמיתיים מעבודה ומלחצי היומיום, אפילו אם למשך כמה שעות ורק פעם אחת בשבוע. בין שלל האפשרויות המצויות בישראל עבור טיולים בשבת עם הילדים, פעילויות וכדומה, תמיד חייבים לדאוג שקיימות אטרקציות לילדים לשבת במסגרת יום הבילוי המשפחתי והמהנה הזה. האטרקציות גורמות לילדים להתעניין ולהשתתף בבילוי ומאפשרות להם לחוות דברים חדשים ומעשירים שללא פעילות מהנה ומיוחדת כזו הם לא היו נלהבים להשתתף בה.

פארק אוטופיה שבשרון מציע מגוון גדול מאוד של אטרקציות לילדים לשבת, הכוללים 9 עולמות אטרקציה שונים.

אטרקציות לילדים לשבת

באמצעות אטרקציות ניתן לגרום לילדים ללמוד נושאים מרתקים בצורה מהנה ומיוחדת בלי להרגיש משועממים או מאולצים, אטרקציות יוצרות חוויות חיים חשובות ומעצבות והן מאפשרות הנאה משותפת להורים ולילדים – הנאה אשר יוצרת חיבור בין המשפחה ומחזקת קשרים בצורה שאין שני לה. מבחינה זו פארק הסחלבים אוטופיה שבשרון מציע מגוון גדול ומיוחד מאוד של אטרקציות לילדים בשרון ובאזור המרכז בכללותו.

אטרקציות לילדים במקום מיוחד במינו

הורים רבים לא מדמיינים את ילדיהם נהנים, לומדים ומקבלים ערך מוסף מיום של בילוי בפארק בוטני הכולל אוספי צמחים ופרחים מיוחדים ומרהיבים, אך לאחר ביקור מהנה של שבת בפארק אוטופיה, תפישה זו משתנה מן הקצה אל הקצה והורים רבים נדהמים לראות את הילדים שלהם מתעניינים ונהנים מפעילויות ונושאים שנראו להם דמיוניים או הכי לא קשורים רק כמה שעות קודם לכן.

טיולים עם ילדים בשבת בפארק אוטופיה הן אטרקציות שנבחרו בקפידה בהתאם לאופיו המיוחד של הפארק הבוטני ועל מנת ליצור חוויה שאין שני לה מבחינות רבות עבור כל המשפחה – בדגש על הילדים בטווח גילאים רחב מאוד. אנו שואפים להאמין כי אוטופיה הוא אכן מקום אוטופי מיוחד במינו שמציע חוויות מרהיבות ומרתקות במקום שהוא עולם פנימי יוצא דופן לעומת כל היתר מחוצה לו, אנו מנסים כמובן לספק למבקרינו את הלהיטות והחזון הזה על הצד הטוב ביותר בכל יום.

הפארק עצמו משתרע על פני 40 דונם והוא כולל אוסף מרשים ומרהיב מאוד של צמחים, פרחים ובעלי חיים. חלק לא מבוטל מהמוצגים השזורים בצורה טבעית מקסימה בכל שטחו של הפארק הוא אוסף ייחודי ויוצא דופן בישראל ואפילו בקנה מידה בינלאומי – במיוחד הסחלבים הרבים שהם גולת הכותרת שסביבה נוצר הפארק – פרחים מרהיבים שהם אטרקציה בפני עצמה בכל גיל ומציגים מורכבות בוטנית מרתקת.

האטרקציות המוצלחות של פארק אוטופיה

מבחינת אטרקציות לילדים לשבת, אוטופיה בנו מערך איכותי מאוד של אתרים ומתחמים לאורכו ולרוחבו של הפארק, המקום מקבל אליו בכל יום מבקרים רבים מכל הארץ ומחו"ל אשר באים לחזות בפלאים הנמצאים במקום, החל ממשפחות המחפשות אטרקציות לילדים במרכז ועד קבוצות תיירים מבוגרות מחו"ל במסגרת טיול מיוחד ברחבי ישראל.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל